Повідомлення

У Хмельницькому презентували фільм про розвідника Максима Яровця

19 жовтня 2021 року
21-річний командир роти глибинної розвідки Максим Яровець загинув п’ять років тому, підірвавшись на ворожій протипіхотній міні
У Хмельницькому презентували фільм про  розвідника Максима Яровця

– Фільм ми знімали в різних містах України – Хмельницький, Львів, Лисичанськ, Авдіївка та інших. Спілкувалися з батьками, шкільними друзями, вчителькою, бойовими побратимами і посестрами Максима, – розповідає авторка сценарію Анастасія Сбродова. – Безумовно, головним героєм фільму є Максим Яровець. Та разом із тим ми дотримувались двох художніх ліній. Перша – про Максима від дитинства, шкільних років, курсантського навчання, становлення як офіцера та командира і його загибель – загибель героя. Друга – не лише він у центрі, а всі захисники України, усі військовослужбовці. І що важливо, ми намагались підкреслити, що героями є не лише ті, хто загинув, у нас сотні тисяч живих героїв-захисників, які зі зброєю в руках боронять мир на Сході, вертаються до рідних з близькими і знову їдуть туди – на передній край нашої оборони.

За інформацією “АрміяINFORM”, під час перегляду фільму глядачі в залі не стримували емоцій, багато хто плакав, навіть чоловіки.

Після фінальних титрів, коли в залі загорілось світло, усі піднялися і аплодисментами висловили свою вдячність авторам за роботу, а батькам, рідним і друзям – за такого сина, друга, захисника-героя.

Автори кажуть, що ще до прем’єри у Хмельницькому до них уже зверталися побратими Максима з розвідувального батальйону, аби показати цю стрічку в Рівному, у Львові та в деяких інших містах.

На таких кінострічках мають зростати справжні патріоти, справжні сини і доньки української землі. Це історія в постатях нашої боротьби за територіальну цілісність і незалежність. Такі герої, як Максим Яровець, мають бути основою, стрижнем національної ідентичності, прикладом для наслідування наступним поколінням.