Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У ГУР МО України проведено Всесвітній день вишиванки

19 травня 2016 року
Вперше співробітники розвідувального органу вітчизняного оборонного відомства провели робочий день у національному вбранні
У ГУР МО України проведено Всесвітній день вишиванки

День вишиванки – свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного одягу, адже українська вишиванка – це національний символ нашої країни, наша гордість і справжній витвір мистецтва.

Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед населення. Це свято має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість.

Співробітники ГУР МО України не залишились осторонь і вперше провели робочий день у вишиванках. Сьогодні зазвичай серйозні розвідники були піднесені та усміхнені, адже таке розмаїття орнаментів, кольорів і видів вишиванок могло викликати лише позитивні емоції.

Завдяки Дню вишиванки співробітники ГУР МО України впевнилися не тільки в єдності колективу, а й перемозі над ворогом, який шляхом гібридної анексії окупував частину наших територій.