Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України пройшли урочистості з нагоди Дня захисника України

13 жовтня 2016 року
Український захисник – це весь Український народ, який мужньо протистоїть зовнішній агресії і показав, що здатен перемагати ворога
У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України пройшли урочистості з нагоди Дня захисника України

День захисника України – це нове державне свято, яке увійшло у календар українців так само, як Різдво, Хрещення, День пам’яті та примирення, День Незалежності. Країна в цей день пригадує та вітає своїх героїв. Співробітники ГУР МО України теж згадували своїх колег, які загинули при виконанні бойових завдань, захищаючи незалежність і територіальну цілісність України, та вшанували пам'ять про бойових побратимів хвилиною мовчання.

До Книги Слави Головного управління розвідки Міністерства оборони України було внесено відомості про трагічно загиблого генерал-лейтенанта Таранова Андрія Івановича, талановитого організатора і координатора багатьох бойових операцій, мужнього воїна та вірного побратима.

Після вручення нагород співробітникам ГУР МО України, які відзначилися при виконанні бойових завдань, перед присутніми на урочистостях виступив Народний артист України Олексій Горбунов, який побажав розвідникам миру, добра, щастя, натхнення, віри у краще майбутнє та нових звершень в ім’я нашої держави!