Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

У Дубно вшанували воїнів-розвідників

21 травня 2021 року/газета Верховної Ради України “Голос України”

У Дубно вшанували воїнів-розвідниківСлаветний 130 розвідувальний батальйон (в/ч А1994), який дислокується в Дубно, відзначив чергову річницю свого створення. Дубенський міський голова Василь Антонюк привітав військових, а також з керівництвом міської ради та представниками військової частини поклав квіти до пам’ятного знаку воїнам-розвідникам, що полягли в боях, захищаючи Батьківщину.

– Від імені громади міста вітаємо командування та особовий склад військової частини А1994 з нагоди 6-ї річниці з дня її створення. Незважаючи на молодий вік, ваша частина вже має славну бойову історію. Здобутий величезний досвід дає Вам змогу гідно виконувати поставлені завдання. Низько схиляємо голови перед світлою пам’яттю військових, які загинули під час бойових операцій та військових завдань. З молитвою згадуємо всіх, хто віддав своє життя в боротьбі за українську землю. Мужність, честь, сила і відвага - це ті слова, які характеризують кожного з вас. Спокій наших домівок, спокій близьких - у ваших надійних, сильних руках. І за це вам та усім захисникам хвала і слава, - такі слова адресував воїнам-розвідникам дубенський міський голова Василь Антонюк.

У Дубно поважають військових, а міська влада робить все для того, щоб їх побут і умови життя для їх сімей були комфортними.