Повідомлення

У добру путь, панове лейтенанти!

21 червня 2021 року
Невдовзі підрозділи воєнної розвідки України поповнять цьогорічні випускники військових вишів
У добру путь, панове лейтенанти!

До когорти захисників України цими днями долучилися випускники Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Військової академії в Одесі.

Випускники навчальних закладів отримали первинні військові звання та дипломи про вищу освіту.

Під час церемонії вручення офіцерських погонів присутні на заходах гості побажали молодим лейтенантам берегти їхню чистоту та примножувати славу!

Привітали випускників зі знаменною подією Президент України – Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Володимир Зеленський та Міністр оборони України Андрій Таран, а також інші посадові особи.

– Ви поповнили ряди Збройних Сил України – ряди еліти. Вже восьмий рік триває війна на сході України, восьмий рік, як окупований Крим. І завдань перед Збройними Силами стоїть дуже багато! І ми з нетерпінням чекаємо вас завтра у нашому строю. У строю лідерів, у строю командирів, у строю тих, хто відкриє нову сторінку для майбутнього Збройних Сил України, – зазначив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-полковник Руслан Хомчак.

– Дорогі випускники! Ви починаєте самостійне офіцерське життя. Ви – обличчя армії! Ви – надія держави! Україна очима ваших батьків, серцями ваших наставників дивиться та вірить у вас. Відтепер доля та майбутнє нашої держави у ваших руках! Вірю у вас. Щиро вітаю вас із успішним завершенням навчання і присвоєнням першого офіцерського звання! У добру путь, панове офіцери! – звернувся до випускників начальник Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного генерал-лейтенант Павло Ткачук.