Повідомлення

У черкаській гімназії відкрили тир імені розвідника В’ячеслава Галви

8 вересня 2020 року
Про це повідомляють ЗМІ Черкащини
У черкаській гімназії відкрили тир імені розвідника В’ячеслава Галви

Вчора у Черкасах на території 31 міської гімназії було відкрито стрілецький тир імені В’ячеслава Галви. У стрілецькій справі тут зможуть вправлятись учні, а в майбутньому засновники прагнуть зробити цей тир доступним для всіх містян.

Втілити проєкт вдалося завдяки коштам із міського бюджету та допомозі патріотів. Символічно урочисте відкриття вирішили робити саме 7 вересня – у День воєнної розвідки України.

“Наш син все своє життя присвятив розвідці, будував в цій сфері кар’єру. Мабуть, одним із кращих подарунків для нього буде відкриття такого тиру в його честь. Чув не раз від його побратимів, що вони вдячні моєму синові за те, що він навчав їх, як виживати в бою, як захищатися”, – сказав на відкритті тиру батько В’ячеслава Анатолій Леонідович.

“Пишаємося тим, що тир носитиме ім’я того, хто віддав найдорожче – життя – за Батьківщину! А наша робота з військово-патріотичного виховання тепер буде лише покращуватися”, – сказав директор гімназії Василь Пивоваров та додав, що тир буде не лише місцем, де стріляють, а центральним осередком військово-патріотичного виховання.

Присутній на заході міський голова Черкас Анатолій Бондаренко пригадав, що свою строкову службу теж служив у розвідувальній роті. “Розвідники працювали, щоб інші сили лишалися живими. І наш земляк урятував не одну сотню хлопців. Честь йому за захист нас усіх. Поки пам’ятатимемо героїв, Україна буде”, – сказав міський голова.