Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Тиск на росію та підготовка до звільнення Криму ― розвідник Лютий розповів про кримські рейди ГУР МОУ

18 листопада 2023 року

Тиск на росію та підготовка до звільнення Криму ― розвідник Лютий розповів про кримські рейди ГУР МОУВоїн спецпідрозділу Головного управління розвідки Міністерства оборони України “Артан” на псевдо Лютий поділився деталями рейдів в окупований Крим в інтерв’ю журналістам Японії.

29-річний Лютий безпосередньо брав участь у місіях на окупованому півострові, які відбулися 3 жовтня та 24 серпня 2023 року.

На невеликому катері Лютий з побратимами прикривав ударну групу десанту: перебуваючи на відстані 500-1000 метрів від західного кримського узбережжя, озброєні ПЗРК “Stinger” воїни очікували на ймовірні вертолітні атаки росіян.

Воєнний розвідник розповів про бойові зіткнення з ворогом під час серпневої спецоперації, а також про свою участь у звільненні нафто- та газовидобувних платформ у Чорному морі.

За словами учасників бойових рейдів, серія несподіваних атак спецпризначенців ГУР МО України в Криму націлена на те, аби продовжувати психологічний тиск на російських окупантів, а також підвищити рівень підготовки воїнів до майбутнього звільнення півострова.