Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Тривають змагання на кращий розвідувальний взвод Сухопутних військ ЗС України

31 липня 2018 року
Участь у заході беруть представники всіх оперативних командувань
Тривають змагання на кращий розвідувальний взвод Сухопутних військ ЗС України

Вчора на Львівщині у навчальному центрі військової розвідки розпочалися змагання на кращий розвідувальний взвод Сухопутних військ ЗС України, які триватимуть протягом чотирьох діб.

Участь у заході беруть чотири групи розвідників, які представляють окремі розвідувальні батальйони оперативних командувань СВ ЗС України. Кожна група складається з 18 воїнів – переможців відбіркових змагань у своїх оперативних командуваннях. Всі розвідники, що беруть участь у конкурсі, – учасники бойових дій. Крім того, більшість військовослужбовців пройшла навчання під керівництвом іноземних інструкторів.

Слід зазначити, що такі змагання проводяться вже вдруге, тому цього року враховано особливості попереднього конкурсу та доповнено його програму.

Основною метою заходу є перевірка готовності особового складу до виконання завдань за призначенням, а також розвідувального устаткування центру.

Взвод, який переможе, братиме участь у змаганнях на кращий розвідувальний взвод ЗС України, які відбудуться наприкінці серпня ц. р.