Повідомлення

Триває робота з вдосконалення стандартів забезпечення особового складу ЗС України

25 квітня 2015 року
Комплексна діяльність охоплює всі напрями забезпечення

Триває робота з вдосконалення стандартів забезпечення особового складу ЗС УкраїниВосени військовослужбовці Збройних Сил України отримають нову військову екіпіровку та єдиний бойовий комплект, наближений до стандартів НАТО. Про це заявили керівник робочої групи Міністерства оборони України з реформування системи матеріального забезпечення армії Костянтин Лєснік та литовський військовий фахівець Маріус Шульга під час брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

Головною реформою системи забезпечення стане створення єдиного центру, який займатиметься закупівлею, отриманням та контролем якості військової екіпіровки.

Триває робота з вдосконалення стандартів забезпечення особового складу ЗС УкраїниПоряд з цим триває робота з перегляду відповідності штатних комплектів озброєння та військової техніки (ОВТ), які перебувають на озброєнні військових частин та підрозділів, вимогам сьогодення, у тому числі з врахуванням бойового досвіду, набутого за час проведення АТО. При цьому з метою практичної перевірки концептуальних підходів проводиться випробування у військах (силах) нових зразків ОВТ. Зокрема, для випробувань в одній з військових частин розвідки планується закупити легкі штурмові автомобілі “Пегас”.

За результатами випробувань буде прийнято рішення щодо доцільності будівництва та постачання на озброєння інших розвідувальних частин та підрозділів машин такого типу.