Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Територія критичної важливості: куди націлилася Росія?

24 травня 2021 року
Про особливості проведення зборів резервістів у так званих ЛНР та ДНР розповів представник ГУР МО України

Територія критичної важливості: куди націлилася Росія?17 травня ц. р. у так званих ЛНР та ДНР було оголошено про проведення зборів резервістів. При цьому багатьох мешканців окупованих територій було зобов’язано прибути до військкоматів псевдореспублік.

Про особливості проведення зборів в ефірі програми “Донбас. Реалії” розповів Вадим Скібіцький (початок з 10.44).

“Всі навчання у 1 та 2 армійських корпусах так званих ЛНР та ДНР відбуваються відповідно до керівних документів збройних сил Російської Федерації. Воєнна розвідка України відмічає чіткий контроль за заходами бойової та оперативної підготовки у зазначених армійських корпусах з боку російського Південного військового округу. Представники штабу цього округу та 8 російської армії контролюють та надають методичну допомогу бойовикам, а згодом звітують до Генерального штабу ЗС РФ про проведені заходи.

ГУР МО України зазначає, що проведені мобілізаційні навчання мали на меті створення нових підрозділів у складі збройних формувань “ДНР” та “ЛНР”, їх бойове злагодження, а також поповнення лав російських окупаційних військ новими контрактниками. Загалом окупаційні військкомати до зборів залучили понад 6 тисяч резервістів. При цьому найбільш активно працювали військкомати у Луганську, Горлівці та Кальміуському. Заходи з бойової підготовки резервістів проводились на семи полігонах”, – зазначив представник ГУР МО України.