Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Сирія-Якутія-Бурятія ― і в м’ясний штурм: москва вербує найманців для війни проти України

7 лютого 2024 року

Головне управління розвідки Міністерства оборони України інформує: держава-агресор росія набирає найманців у Сирії для участі у бойових діях проти України.

Підготовка відбувається на сирійській території неподалік міста Алеппо та аеродрому “Kuweires”.

Перша партія ― близько 1000 найманців ― проходить вишкіл з акцентом на ведення бойових дій у міській забудові.

Після завершення вишколу сирійських найманців доправлять на авіабазу Хмеймім, а звідти ― на територію рф.

Після прибуття на росію їм видають російські паспорти, а потім мобілізують до окупаційної армії.

На відео зафіксована частина сирійців з російськими паспортами, виготовленими за 5 днів.

Рекрутинг чоловічого населення у Сирії, де панує розруха і злидні ― зокрема й через участь росії у війні на території арабської республіки, москва реалізує через туристичні фірми.

Сирія-Якутія-Бурятія ― і в м’ясний штурм: москва вербує  найманців для війни проти УкраїниСирія-Якутія-Бурятія ― і в м’ясний штурм: москва вербує  найманців для війни проти України

Сирійцям спершу обіцяють роботу охоронців на нафтопереробних об’єктах в якутії, а потім заманюють на “більш високооплачувану роботу” до бурятії.

В місті улан-уде паспортизованих найманців чекає мобілізація до складу 5-ї окремої гвардійської танкової бригади зс рф (в/ч 46108) та подальша участь у бойових діях в Україні.

Рекрутинг сирійців на війну свідчить про погіршення морально-психологічного стану російських окупаційних військ через масштабні втрати та необхідність їх поповнювати для подальших м’ясних штурмів.