Повідомлення

“Сила нації”

23 січня 2017 року
Показові виступи з кросфіту “Сила нації” серед бійців та ветеранів АТО, які внаслідок поранення мають ампутацію, вперше відбулися у Полтаві
“Сила нації”

Розвідник-снайпер Сергій Крикун у 2014 році брав участь у знаменитому рейді. Під Дебальцевим Сергій прикривав відхід побратимів. Був важко поранений. Попри втрату ноги, важкі переломи і контузію відмовився комісуватися, і зараз продовжує службу у Краснокутському райвійськкоматі.

Парад учасників відкрив Сергій Ємельянов – параолімпійський чемпіон, майстер спорту міжнародного класу. Він спеціально перервав спортивні збори, щоб бути разом з хлопцями. Тим більше, що багатьох з них він знає особисто.

У показових виступах взяли участь 15 ветеранів. Кожна з 15 історій – це історія надзвичайної мужності, сили волі і прагнення жити. Участь у проекті “Сила нації” беруть воїни АТО, які внаслідок важкого поранення втратили ту чи іншу кінцівку або змушені пересуватися на інвалідному візку. Однак замість жалітися на життя, об’єдналися, щоб надихнути своїм прикладом інших, і показати: нічого неможливого немає.