Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Святійший Владика провів з нагоди дня журналіста урочистий прийом для представників провідних вітчизняних ЗМІ

13 червня 2014 року
Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет заохотив співробітників служби зв’язків з громадськістю ГУР МО України
Святійший Владика провів з нагоди дня журналіста урочистий прийом для представників провідних вітчизняних ЗМІ Святійший Владика провів з нагоди дня журналіста урочистий прийом для представників провідних вітчизняних ЗМІ

Сьогодні Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зустрівся з представниками засобів масової інформації та привітав їх з професійним святом, яке вітчизняні медійники відзначають 6 червня.

Його Святість, звертаючись до журналістів, зазначив: “Я дуже вдячний присутнім за патріотичну громадянську позицію. У нас є багато спільного, адже церква та засоби масової інформації несуть до людей слово. Ми несемо вічне слово, ви повинні нести правдиве слово про життя. Особливо це важливо в сучасних умовах, коли агресор намагається захопити нашу землю”.

Відповідаючи на запитання журналістів, Святійший Патріарх зокрема повідомив, що ситуація з церквами Української православної церкви Київського патріархату на Сході нашої держави залишається складною, особливо в Луганській області, де духовенство не може проводити служби в храмах через тиск сепаратистів. Ситуація в Донецькій області дещо краща, там духовенство більш активно співпрацює з силовими структурами та намагається їм всебічно допомагати.

На завершення розмови Предстоятель Київського Патріархату зазначив: “Правильно сказав Президент України Петро Порошенко, що нам треба мати потужні Збройні Сили, адже проти ворога треба поставити силу. Сила – це армія. Причин для занепаду духу немає. З нами весь світ. Перемога буде за нами, але треба діяти”.

На завершення зустрічі Патріарх Філарет відзначив Благословенними Патріаршими грамотами представників ЗМІ України, які своєю працею сприяють створенню в Україні Єдиної Помісної Православної Церкви та єднанню українського народу.