Повідомлення

Студенти кіровоградського музичного училища зібрали для потреб земляків-розвідників майже 30 тисяч гривень

27 грудня 2014 року
Зібрані кошти музиканти витратили на закупівлю спорядження для спецпризначенців та допомогу пораненим бійцям

Волонтерський рух та всенародна допомога учасникам АТО продовжують набирати обертів. Сьогодні всі куточки нашої держави та представники всіх прошарків населення беруть участь у допомозі фронту. Але навіть на цьому тлі своєю активною та консолідованою громадянською позицією вирізняється місто Кіровоград.

Поряд із відомими культурними та історичними традиціями, Кіровоград має славні бойові традиції, адже саме в цьому місті впродовж тривалого часу дислокувалися військові частини спеціального призначення колишнього СРСР, а сьогодні – незалежної України.

Студенти кіровоградського музичного училища зібрали для потреб земляків-розвідників майже 30 тисяч гривень

За численними свідченням гостей Кіровограду, у місті немає жодної людини, яка б не пишалася своїми земляками – героїчними захисниками Донецького аеропорту, відомими у всьому світі як українські “кіборги”, та не намагалася б допомогти їм у будь-який спосіб.

Служба зв’язків з громадськістю ГУР МО України неодноразово повідомляла про приклади волонтерської допомоги кіровоградців своїм землякам-розвідникам. Нещодавно свій внесок до цієї шляхетної справи зробили студенти Кіровоградського музичного училища імені Г. Г. Нейгауза, які протягом грудня давали благодійні концерти та зібрали 28 тисяч гривень. Фінальним і найгучнішим акордом акції став концерт за участю кращих солістів та творчих колективів училища.

Зібраними грошима ініціатори акції розпорядилися відповідально, зокрема передали у День Святого Миколая грошову допомогу п’ятьом важкопораненим розвідникам 3 окремого полку спеціального призначення, а також придбали і передали спецпризначенцям полку 5 біноклів та 15 пар тактичних рукавиць.