Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

“Став плюс” ― стартувала перша публічна кампанія рекрутингу до ГУР

14 червня 2024 року

13 червня 2024 року в Києві оголосили про першу публічну рекрутингову кампанію до складу підрозділів Головного управління розвідки Міністерства оборони України – “Став плюс”.

Про початок всеукраїнського рекрутингу до ГУР МОУ під час презентації заявив представник української воєнної розвідки Андрій Юсов.

“До команди Головного управління розвідки можна і треба долучатись. Тому сьогодні, згідно з розпорядженням начальника ГУР МО України генерал-лейтенанта Кирила Буданова, маю честь оголосити про першу всеукраїнську публічну кампанію з рекрутингу. Ми стаємо на новий рівень і хочемо забезпечити доступ нових фахівців. Світ змінюється, як і воєнна розвідка”, – повідомив Андрій Юсов.

“Став плюс” ― стартувала перша публічна кампанія рекрутингу до ГУР“Став плюс” ― стартувала перша публічна кампанія рекрутингу до ГУР“Став плюс” ― стартувала перша публічна кампанія рекрутингу до ГУР“Став плюс” ― стартувала перша публічна кампанія рекрутингу до ГУР“Став плюс” ― стартувала перша публічна кампанія рекрутингу до ГУР

Для служби у підрозділах активних дій ГУР МОУ потенційні кандидати повинні мати хорошу фізичну форму, бути витривалими, вміти орієнтуватися у стресових ситуаціях. Вік рекрутів може складати від 18 до 40 років.

Утім не лише підрозділи активних дій воєнної розвідки України зараз мають запит на нових людей ― йдеться також про пошук технічних спеціалістів, чиї знання допоможуть нищити ворога ще ефективніше.

“Ми дуже зацікавлені у спеціалістах технічних галузей. А також в операторах БПЛА різного типу – як таких, що вже є на озброєнні, так і новітніх зразків”, – заявив представник відповідного підрозділу.

У межах заходу презентували алгоритм подачі заявки на проходження військової служби у підрозділах воєнної розвідки.

Спершу потенційний кандидат має заповнити анкету. Її можна знайти:

  • на офіційному сайті Головного управління розвідки України в розділі «Кар’єра»;
  • у розділі «військовий рекрутинг» на онлайн-платформі Lobby-X;
  • на верифікованих сторінках ГУР МО України та його підрозділів у соціальних мережах (серед них – Секретний рекрутер та Шаманбат );
  • на рекрутинговій платформі Міністерства оборони України https://army.gov.ua/.

Моментально перейти на анкету можна також за QR-кодом на рекламних оголошеннях та банерах, які наразі вже розміщені в усіх великих містах України.

Після заповнення анкети кандидатура рекрута потрапляє на розгляд. Далі у разі успішного проходження першого етапу з кандидатом зв’язуються у термін від одного до 10-ти днів.

Найбільш боєздатні підрозділи складаються зі звичайних людей. Елітою їх робить висока мотивація та чітке усвідомлення остаточної мети. Це – перемога України.

Став плюс та долучайся до ГУР МОУ!

Слава Україні!