Повідомлення

Співробітники ГУР МО України взяли участь у заходах до Дня захисника України

12 жовтня 2019 року
Святкові заходи розпочалися з внесення до Книги Слави ГУР МО України відомостей про розвідників, які відзначилися під час захисту суверенітету нашої держави
Співробітники ГУР МО України взяли участь у заходах до Дня захисника України

Під час урочистого зібрання з нагоди Дня захисника України керівник воєнної розвідки України наголосив на зростанні майстерності розвідників, які набули безцінного бойового досвіду.

Добування важливої інформації разом з проведенням спеціальних заходів дозволило уникнути значних втрат серед військовослужбовців та цивільного населення, зупинити російську збройну агресію на сході нашої держави. За час війни ГУР МО України стало ефективною, спроможною оперативно і якісно виконувати спеціальні завдання структурою, а самовідданість та патріотизм розвідників, які сьогодні мужньо і безстрашно виконують надзвичайно важливі завдання, викликають почуття глибокої шани й поваги.

Пам’ять про бойових побратимів, які загинули, захищаючи незалежність та територіальну цілісність України, розвідники вшанували хвилиною мовчання, а героїв, які повернулися з війни живими та були удостоєні нагород, вітали бурхливими оплесками та побажаннями нових звершень та перемог.