Повідомлення

Співробітники ГУР МО України взяли участь у презентації книги “Вклоняємось доземно українському солдату”

9 грудня 2014 року
Військові журналісти описують у виданні подвиги та будні українських воїнів під час антитерористичної операції
Співробітники ГУР МО України взяли участь у презентації книги “Вклоняємось доземно українському солдату”

Видана колективом Центрального друкованого органу Міністерства оборони України – газети “Народна армія” книга – це правда про подвиги та будні наших солдатів з перших вуст – від очевидців та учасників АТО. А ще ця книга є даниною пам’яті про тих українських бійців, котрі віддали своє життя “за други своя”, а також тих, хто продовжує з честю виконувати військовий обов’язок заради щасливого майбутнього українського народу.

“Вклоняємось доземно українському солдату” – перша книга про наших захисників, справжніх патріотів, які боронять незалежність та цілісність України на Сході держави. До неї увійшли замальовки та нариси військових журналістів про героїв війни на гарячому Донбасі. Частина матеріалів присвячена військовим розвідникам. За кожною історією – справжній герой, який самовіддано любить свою Батьківщину і служить їй, віддаючи всі свої сили і своє життя для добра українського народу,заради його свободи, державності, могутності і процвітання України.

– Ця збірка є першою ластівкою, яка висвітлює сучасну історію нашої країни на прикладі героїчних вчинків військовослужбовців – учасників АТО, – зазначив заступник Міністра оборони України – керівник апарату Петро Мехед.

У книзі також опубліковані вірші та дитячі листи до наших військовослужбовців з подякою за їхню хоробрість, мужність, побажаннями миру, добра, непохитної віри та надії на перемогу, а ще фотографії з передової.