Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Співробітники ГУР МО України долучилися до відкриття виставки відомого українського фотожурналіста Олександра Клименка

18 серпня 2017 року
Експозицію розгорнуто у Національному музеї історії України у Другій світовій війні
Співробітники ГУР МО України долучилися до відкриття виставки відомого українського фотожурналіста Олександра Клименка

Вчора у Національному музеї історії України у Другій світовій війні відбулося відкриття виставки фотожурналіста Олександра Клименка під назвою “З фронтового альбому”.

Привітати майстра вітчизняної журналістики та взяти участь у відкритті експозиції завітали Герой України Володимир Жемчугов, сестра Героя України Андрія Кизила, Міністр культури України Євген Нищук, герої світлин та члени їхніх родин, а також численні представники засобів масової інформації – своєрідні побратими Олександра Клименка по висвітленню мужності та героїзму українських воїнів під час відбиття російської агресії.

Відкриваючи виставку, Євген Нищук зазначив: “Герої цих світлин ціною свого життя відстоюють не лише мир в Україні, але й мир у всій Європі. Ми маємо тримати цей градус уваги до страшних подій сьогодення, коли лише за 700–800 кілометрів звідси гинуть люди. Саме ці світлини мають доносити біль та реальність наших хлопців. Тому я дякую Олександру і всім героям, безпосереднім учасникам цих подій. Я схиляю голову перед рідними, які втратили своїх близьких. Бажаю всім нам миру і великої перемоги”.

Дякуючи присутнім за увагу, Олександр Клименко розповів: “Війна прийшла до моєї країни і, звісно, я почав знімати цю війну. Це наша війна і немає куди від цього подітись”.

Виставка триватиме у музеї протягом місяця.