Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Співробітники ГУР МО України беруть участь у міжнародному семінарі

2 червня 2015 року
Гасло заходу – “Осмислюючи тоталітарне минуле – обстоюємо демократичне майбуття”
Співробітники ГУР МО України беруть участь у міжнародному семінарі

Протягом двох діб у приміщенні Українського дому у Києві Український центр досліджень Голодомору, Інститут історії України НАН України, “Українсько-єврейська ініціатива” за сприяння Міністерства освіти і науки України та Міністерства оборони України проводять міжнародний відкритий семінар “Спокуса пропаганди і масові вбивства в Україні у XX – на початку XXI століття”.

Участь у заході беруть провідні науковці України, США, Канади, Великої Британії, Італії та Ізраїлю, громадські діячі, відомі українські журналісти та курсанти військово-навчальних закладів України.

Уперше в історії незалежної України буде обговорено комплекс питань, пов’язаних із механізмом дії, впливом та наслідками пропаганди тоталітарних імперських режимів, провокуванням та легітимізацією Голодомору, депортацією кримських татар та Голокостом.

За результатами заходу планується підготувати матеріали для широкого міжнародного розповсюдження з питань засудження тоталітарних режимів минулого та сьогодення, їх ідеології та пропаганди.