Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Спецпризначенцю потрібна допомога

1 серпня 2014 року
Військовослужбовець віддав свій шолом пораненому бійцю, якого виносив з поля бою, а за декілька хвилин у нього самого влучив осколок.

Спецпризначенцю потрібна допомога“До останнього Саша з пораненням голови був при свідомості. Медичну допомогу хлопцям надавали у Вінницькому виїзному польовому шпиталі, – розповідає батько офіцера Петро Петраківський, – Саша наказував лікарям спершу допомогти його бійцям, хоча у них були і легші поранення. Він у нас такий. Можливо, це зволікання і позначилося на його одужанні”.

Першу операцію Олександру Петраківському зробили у польовому шпиталі, наступну – у Харкові. За цей час у капітана сталися два мікроінсульти та набряк мозку. Наразі він перебуває у Львівському військовому шпиталі: “Щоб зменшити набряк, – каже батько Олександра, – його поклали у медикаментозну кому до понеділка. Він у найважчому стані, але лікарі кажуть, що мозок живий, тому є надія.”

Кожний день лікування Олександра Петраківського обходиться у шість тисяч гривень, проте це ще невеликі гроші. “Поставити на ноги” капітана окремого полку спецпризначення погодилися в одній із лікарень Ізраїлю, але коштує це 150 тисяч євро.

Допомогти Олександру Петраківському можна, переказавши гроші на рахунок у ПриватБанку: 5167-9872-0414-2794 (Петраківська (Кістей) Галина Андріївна). Телефон батька: 067-34-82-170 (Петраківський Петро), матері: 063-111-92-86 (Петраківська Тетяна).