Повідомлення

Соціальний захист воїнів – основа обороноздатності держави

8 грудня 2020 року
Ще 38 родин воїнів-розвідників отримали житло у Києві
Соціальний захист воїнів – основа обороноздатності держави

Більшість новоселів лише вчора повернулися зі сходу України. У складі підрозділів ООС співробітники ГУР МО України сьомий рік поспіль боронять Батьківщину від російських окупаційних військ. Перебуваючи на передових позиціях, а нерідко й на ворожій території, вони мають бути впевнені в соціальній захищеності своїх родин.

Соціальний захист воїнів – основа обороноздатності держави

– Для керівництва держави та Міністерства оборони України одним із пріоритетних завдань є підвищення соціальних гарантій військовослужбовців та членів їхніх сімей. Високо ціную роботу керівництва Головного управління розвідки Міністерства оборони України, яке зважено й ефективно розв’язує житлову проблему, залучаючи всі можливі ресурси, у тому числі й фінансову допомогу від наших стратегічних партнерів, – наголосив, вручаючи воїнам ключі від помешкань, Міністр оборони України Андрій Таран.

Соціальний захист воїнів – основа обороноздатності держави

Керівництво воєнної розвідки України спрямовує значні зусилля на забезпечення житлом воїнів, які виконують бойові завдання на найнебезпечніших ділянках фронту. Вітаючи родини захисників України з приємною подією, начальник ГУР МО України полковник Кирило Буданов зазначив, що забезпечення співробітників воєнної розвідки житлом є важливим чинником для подальшого поліпшення умов військової служби, якісного виконання службових обов’язків та запорукою віри у краще майбутнє та нашу спільну перемогу.

– Вдячний кожному з вас за сумлінну службу й наполегливу копітку працю та щиро вітаю з новосіллям! Бажаю усім Вам здоров’я, миру, благополуччя та добра, а нашим співробітникам – нових здобутків та перемог. Нехай у ваших оселях завжди панує злагода, радість і щастя, а Господь оберігає вас і ваші родини, – побажав новоселам керівник воєнної розвідки України.