Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Сьогодні в Міністерстві оборони України вшановували загиблих Українських героїв

27 червня 2019 року
Серед них – Герой України Максим Шаповал
Сьогодні в Міністерстві оборони України вшановували загиблих Українських героїв

Сьогодні в Міністерстві оборони України у Залі пам’яті захисників України відбувся щоденний церемоніал вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на сході України.

Участь у пам’ятному заході взяли представники керівництва оборонного відомства, Головного управління розвідки Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, військовослужбовці Київського гарнізону та вихованці Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Сьогодні, 27 червня, Дзвін Пам’яті пролунав шість разів...

Сьогодні в Міністерстві оборони України вшановували загиблих Українських героїв

Цього дня у 2017 році внаслідок зухвалого терористичного акту, спланованого російськими спецслужбами, загинув керівник спеціального резерву Головного управління розвідки Міністерства оборони України Максим Шаповал, якому посмертно було присвоєно військове звання генерал-майора та звання Героя України.

Присутні вшанували пам’ять захисників України, які ціною власного життя виборювали волю і незалежність нашої держави від підступного російського окупанта, хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели.

Цього ж дня заходи з вшанування пам’яті мужнього розвідника відбулися в ГУР МО України, зокрема представники керівництва розвідувального органу оборонного відомства та бойові побратими загиблого розвідника взяли участь у панахиді за генералом Шаповалом та відвідали місце його поховання.