Повідомлення

Сьогодні – Міжнародний день волонтера

5 грудня 2014 року
Від початку Революції Гідності волонтерський рух в Україні став потужною силою, яка сьогодні об’єднує тисячі українців у всьому світі
Сьогодні – Міжнародний день волонтера

Щорічно 5 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день волонтерів. Рішення про встановлення такого свята було прийнято Генеральною Асамблеєю ООН у 1985 році, але ще рік тому мало хто в Україні знав про існування такого свята та брав участь у волонтерських ініціативах.

Окупація Криму, агресія на Сході України, а разом з ними непереборне прагнення жити та панувати у своїй державі об’єднали мільйони українців, які витрачають свій вільний час, енергію, здібності та кошти на доброчинні проекти – від допомоги переселенцям до підтримки сил АТО.

За короткий час волонтерський рух в Україні перетворився на потужну, патріотичну та консолідовану силу, завдяки всебічній підтримці якої особовий склад Збройних Сил України, інших силових структур та добровольчих формувань нашої держави стримує російську агресію на Сході України.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України щоденно повною мірою відчуває дружню допомогу журналістів та духовенства, фермерів та бізнесменів, школярів та пенсіонерів. За всю історію людства, в жодній країні світу захисники Вітчизни не мали такої щирої та всебічної допомоги!

Розвідники щиро дякують всім волонтерам та особисто Юрію Бірюкову за допомогу та запевняють, що докладуть усіх зусиль для захисту незалежності та територіальної цілісності нашої держави.