Повідомлення

Сім’ям загиблих спецпризначенців вручили ключі від квартир

29 грудня 2014 року
Вручення ордерів відбулося в приміщенні Кіровоградської міськради
Сім’ям загиблих спецпризначенців вручили ключі від квартир

– Сьогодні, вкотре я хочу вам подякувати за той подвиг, який здійснили ваші діти, чоловіки та батьки, – зазначив під час вручення ордерів сім’ям загиблих героїв голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Кузьменко. – Ми повинні пам’ятати, що їх жертва була не даремною, а покликана забезпечити наше мирне життя, чисте небо над нашою державою. Немає сьогодні подарунка, який би вас втішив, немає ніяких виплат, які б зарадили вашому горю. Але держава зобов’язана тримати слово та виконувати обіцянки перед своїми Героями.

Секретар міськради Іван Марковський, в свою чергу, вручив сім’ям загиблих воїнів одноразову матеріальну допомогу та пільгові проїзні квитки.

– На жаль, ми не можемо, та й ніхто не зможе замінити вам рідних, –наголосив Іван Іванович. – Але ми хочемо вас підтримати у цей нелегкий час. Аби увіковічнити пам’ять про ваших чоловіків, синів, братів, виконком вирішив встановити дошки на школах, у яких вони навчалися. А також ми обговоримо, який меморіальний комплекс робити на могилах Героїв.

Матері та дружини ледь стримували сльози. Їхніх чоловіків це не поверне. Але ми мусимо пам’ятати про їхній подвиг, адже вони віддали за нас найцінніше – власні життя.