Повідомлення

Шоста медична місія канадських лікарів розпочала свою роботу в Одесі у військовому госпіталі

19 травня 2018 року
Напередодні прибуття лікарів відбувся брифінг, під час якого було повідомлено про особливості їх роботи в Україні
Шоста медична місія канадських лікарів розпочала свою роботу в Одесі у військовому госпіталі

“Під час попередніх місій ми виконували реконструкції черепа і лиця, щелепи і верхніх кінцівок і маємо наміри виконувати подібні операції під час шостої місії”, – розповів під час брифінгу керівник програми, професор пластичної хірургії університету міста Торонто Олег Антонишин.

“Хотів би нагадати усім, хто знає про таких поранених, які мають видимі деформації на обличчі, рубці, – вони протягом 21–25 травня ще можуть звернутись до одеського військового госпіталю, і я думаю ми встигнемо взяти їх на операції”, – зазначив Ігор Федірко, начальник клініки щелепно-лицевої хірургії та стоматології Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України, полковник медичної служби, кандидат медичних наук, хірург вищої категорії.

Пацієнтів прийматимуть із усієї України. “Їм потрібно лише звернутись за нашою гарячою лінією 097 95 25 032 і наш координатор візьме всю інформацію. Якщо пацієнт не має можливості заплатити за дорогу до Одеси ми допоможемо із цими коштами”, – зазначила Христина Вaлер, директор гуманітарних ініціатив Канадсько-Української Фундації.