Україна захищає світ
00
00
00

Воєнні злочинці рф

Військовий злочинець, генерал-майор ЗС РФ РУЗИНСЬКИЙ Андрій Юрійович (прізвище прикриття – Нефьодов)

 
командир 2 окремої мотострілецької бригади 2 АК (Луганськ, Україна) Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ

Встановлено особистість командира 2 окремої мотострілецької бригади 2 АК (Луганськ, Україна) Центру територіальних військ Південного військового округу ЗС РФ – полковника НЄФЬОДОВА. За наявною інформацією, ним виявився полковник ЗС РФ РУЗИНСЬКИЙ Андрій Юрійович. 

Попереднім місцем служби полковника Рузинського А.Ю. був контингент ЗС РФ на території Вірменії (м.Гюмрі). Перебуваючи на посаді командира 102 військової бази ЗС РФ (Гюмрі) Рузинський А.Ю. провокував загострення азербайджано-вірменського конфлікту, заявляв про необхідність силового вирішення Нагірно-Карабаського конфлікту та, зокрема, був особисто причетний до ситуації із розстрілом військовослужбовцями його частини вірменської родини.

На сьогодні полковник Рузинський А.Ю. за досягнуті високі показники у своїй злочинній діяльності на Сході України розглядається командуванням ЗС РФ на посаду начальника штабу 2 АК.

Ціна кар’єри полковника Рузинського А.Ю. та схожих на нього російських шовіністів – це життя ні в чому невинних українців, горе та страждання мирного населення багатонаціонального Донбасу.

За безпосередню участь у бойових діях на території України та виконання злочинних наказів Кремля указом президента РФ від 11 червня 2016 року № 276 полковнику Рузинському Андрію Юрійовичу присвоєно військове звання генерал-майор.