Повідомлення

Щодо порядку проведення підсумково-випускного збору зі слухачами заочної форми здобуття освіти прийому 2018 року в НУОУ

7 квітня 2021 року
Про це повідомила пресслужба Національного університету оборони України імені Івана Черняховського
Щодо порядку проведення підсумково-випускного збору зі слухачами заочної форми здобуття освіти прийому 2018 року в НУОУ

Як йдеться у повідомленні, на виконання вимог керівних документів із питань запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби підсумково-випускний збір зі слухачами заочної форми здобуття освіти (прийому 2018 року) буде проведено:

з 12 по 17 квітня ц. р. – дистанційно в пунктах постійної дислокації із використанням можливостей Центрального репозиторію ресурсів системи дистанційного навчання ЗС України (adl.mil.gov.ua);

з 19 квітня по 18 червня ц. р. – у НУОУ із суворим дотриманням заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню COVID – 19.

З огляду на зазначене командирам (начальникам) військових частин (органів військового управління, установ, закладів і підприємств) ЗС України з 12 по 17 квітня 2021 року пропонується надати можливість слухачам заочної форми здобуття освіти (прийому 2018 року) пройти підсумково-випускний збір у пунктах постійної дислокації, створити належні умови щодо їх дистанційного навчання та забезпечити їх прибуття до НУОУ 19 квітня ц. р.

У разі зміни епідеміологічної ситуації та прийняття відповідних рішень інформацію щодо подальшого порядку проведення збору буде уточнено та розміщено на сайті НУОУ.