Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Щодо особливостей цьогорічного осіннього призову на військову службу

22 вересня 2019 року
Про це повідомляє прес-служба Командування Сухопутних військ ЗС України
Щодо особливостей цьогорічного осіннього призову на військову службу

Учора у штабі Командування Сухопутних військ Збройних Сил України відбувся брифінг начальника управління персоналу – заступника начальника штабу генерал-майора Геннадія Долгашова, під час якого було повідомлено про особливості цьогорічного осіннього призову на військову службу.

Під час заходу генерал-майор Долгашов повідомив, що незабаром розпочнеться призов громадян України 1992–2001 років народження на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань, який буде проводитись у жовтні-грудні 2019 року.

Восени цього року сплановано призвати на строкову військову службу 15200 юнаків, з них: до ЗС України – 9000 осіб, до Національної гвардії України – 4400 осіб, до Державної спеціальної служби транспорту – 800 осіб, до Державної прикордонної служби – 1000 осіб.

Відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України військовослужбовці строкової військової служби до виконання бойових завдань у районі проведення операції Об’єднаних сил залучатись не будуть.