Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Шановні сержанти! Бойові побратими!

18 листопада 2023 року

Від керівництва Головного управління розвідки Міністерства оборони України та мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди Дня сержанта!

Шановні сержанти! Бойові побратими!У сучасних умовах, пов’язаних з російською агресією проти нашої суверенної Держави, роль сержантського корпусу у виконанні бойових та спеціальних завдань постійно зростає та набуває нового значення!

Сержант – це опора командира, його надійний помічник і лідер у колективі, який має досвід, навички, уміння та спроможний повести за собою підлеглих.

Завдяки вашій професійній майстерності, старанності та відданості своїй справі якісно виконуються завдання за різними напрямами діяльності у військових організаційних структурах Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Сьогодні багато з вас, ризикуючи життям, виконують визначені завдання в бойових умовах, очищуючи рідну землю від російської нечесті, відновлюючи суверенітет і територіальну цілісність України.

Вдячний кожному з вас за самовіддану службу та результативну працю.

Упевнений, що сержанти-розвідники й надалі будуть примножувати здобутки воєнної розвідки України, славні традиції бойового братерства і взаємодопомоги.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, миру, злагоди, родинного благополуччя, професійних успіхів і незламної віри в нашу спільну Перемогу над ворогом!

Слава сержантському корпусу Сил оборони України!

Слава Україні!

Начальник Головного управління розвідки
Міністерства оборони України
генерал-лейтенант Кирило БУДАНОВ