Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

СБУ нагадує про заборону знімати та оприлюднювати відео наслідків влучань ворожих ракет і дронів по військових об’єктах і цивільній критичній інфраструктурі

22 жовтня 2022 року

СБУ нагадує про заборону знімати та оприлюднювати відео наслідків влучань ворожих ракет і дронів по військових об’єктах і цивільній критичній інфраструктуріДнями Служба безпеки України затримала блогера, який відзняв на відео наслідки влучань ракет по об’єкту критичної інфраструктури та розмістив його у своєму телеграм-каналі задля збільшення кількості підписників.

Відео підхопив телеграм-канал, який має мільйонну аудиторію та за 7 хвилин результати обстрілу вже були у російських пропагандистів.

СБУ наголошує, що соцмережі моніторять не лише російські блогери, але й кадрові військові. Вороги враховують інформацію з відкритих українських джерел під час планування своїх дій.

Служба безпеки України вкотре наголошує на забороні знімати та оприлюднювати відео наслідків влучань ворожих ракет і дронів по військових об’єктах і цивільній критичній інфраструктурі.

СБУ нагадує, що коригування ворожого вогню є злочином і карається законом.

Служба безпеки України відстежує випадки поширення таких відео в інтернеті, здійснює комплекс пошуково-процесуальних дій зі встановлення та притягнення фігурантів до відповідальності.

Не допомагайте ворогу. Разом переможемо!