Повідомлення

Розвідники взяли участь у чемпіонаті Сухопутних військ ЗС України з рукопашного бою

30 березня 2017 року
Захід відбувся 29 березня ц. р. в Центральному спортивному клубі ЗС України
Розвідники взяли участь у чемпіонаті Сухопутних військ ЗС України з рукопашного бою

Чемпіонат проводився з метою удосконалення професійного рівня та майстерності військовослужбовців, фізичного і духовного розвитку та популяризації рукопашного бою в Сухопутних військах ЗС України.

Як члени команд оперативних командувань СВ ЗС України та профільних військових навчальних закладів участь у чемпіонаті взяли розвідники, які відзначилися під час проведення відбіркових змагань. Більшість з них – учасники АТО.

За результатами змагань перше місце посіла збірна команда Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, друге – представники Військової академії, третє – представники окремого полку Президента України.

Усім переможцям змагань вручені медалі та грамоти, а команди, що вибороли призові місця, отримали також і спортивні кубки.

Крім того, за значний особистий внесок у розвиток рукопашного бою та підготовку військовослужбовців Сухопутних військ ЗС України було нагороджено низку осіб. Зокрема, годинником наручним від Командувача Сухопутних військ ЗС України нагороджено начальника служби фізичної підготовки і спорту ГУР МО України.