Повідомлення

Розвідники ВМС ЗС України взяли участь у тактичних навчаннях корабельної десантної групи

23 червня 2021 року
До навчань було залучено дивізіон надводних кораблів, підрозділи морської піхоти, морську авіацію та авіацію Повітряних Сил ЗС України

Розвідники ВМС ЗС України взяли участь у тактичних навчаннях корабельної десантної групиУсі епізоди тактичного навчання відпрацьовувалися за методиками, які використовують країни-члени НАТО.

Як повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України, до висвітлення надводної обстановки та передачі інформації на командний пункт корабельної десантної групи залучалися літаки морської авіації. До тактичного епізоду “Бій за висадку” долучалась штурмова авіація Повітряних Сил, а також вертольоти вогневої підтримки морської авіації.

Висадку морського десанту на необладнане узбережжя було здійснено морським та повітряним способами. При залученні корабельно-катерного складу корабельної десантної групи і бойових розрахунків морської піхоти, яка виконувала вправи бойових стрільб з групової зброї, українські військовослужбовці відпрацювали тактичний епізод вогневої підтримки військ, що діють на приморському напрямку.