Повідомлення

Розвідники проходять курс тактичної медицини

24 липня 2015 року
Волонтери Громадської ініціативи“Захист патріотів” навчають воїнів надавати першу медичну допомогу на полі бою
Розвідники проходять курс тактичної медицини

За сприяння Гуманітарної ініціативи Світового Конгресу Українців “Захист патріотів” волонтери у дводенний строк прочитали курс теорії та провели практичні тренінги з тактичної медицини для воїнів-розвідників. Вони розповіли про відмінності системи підготовки військовослужбовців країн- членів НАТО з тактичної медицини та продемонстрували сучасні удосконалені індивідуальні аптечки для надання першої медичної допомоги. Під час занять розвідники відпрацьовували дії з надання допомоги як пораненому товаришу, так і собі.

Волонтери навчили слухачів накладати джгут та пов’язку, тампонувати поранення різної складності, діяти як у разі отримання часткової або повної ампутації кінцівки, так і під час отримання поранення грудної клітини або легень. Також бійці вчилися надавати допомогу у разі пневмотораксу та зупинки дихання у пораненого.

Учасники занять відпрацювали дії в умовах бойового зіткнення, під час евакуації поранених з лінії вогню та надання домедичної допомоги.

Після навчань кожному, хто пройшов курс з тактичної медицини, була вручена сучасна індивідуальна аптечка 1-ої медичної допомоги натівського зразка.