ЗМІ про нас

Розвідники “Півдня” кращі!

12 квітня 2018 року / прес-служба оперативного командування “Південь”
Розвідники “Півдня” кращі!

“У кожному жарті, як говориться, є доля жарту, а все інше – правда”. “То ми ще не напрягалися!” – пожартував один із розвідників, після оголошення їх переможцями заліку двох днів змагань на кращу розвідувальну групу антитерористичної операції. Кубок “АТО – 2018” урочисто вручено командиру розвідгрупи окремого розвідувального батальйону оперативного командування “Південь”.

На шляху до успіху усі учасники добряче попрацювали, а їх керівники в цей час уважно слідкували за ходом подій та кожен щиро сподівався на перемогу. Особливо це було помітно під час шикування груп, коли вони, в очікуванні оголошення результату змагань, підбадьорювали бійців і себе гарним словом та добрим жартом. А головний суддя слушно зауважив, що такий кубок єдиний у своєму роді, оскільки формат АТО перестає існувати. Проте, особливу повагу викликали сказані ним теплі слова в підтримку розвідувального підрозділу десантно-штурмових військ. Розвідники “Півдня” кращі!По завершенні конкурсу, він проявив повагу до своїх підлеглих сфотографувавшись з ними та стверджувально й стримано зауважив, що у них були всі шанси на перемогу. Проте, як нам уже відомо, цього року кубок поїхав до нашого рідного, одного з найсильніших батальйонів оперативного командування “Південь”.

Розвідники “Півдня” кращі!

На останок варто сказати, що ця перемога була особливо значимою, оскільки в останні дні посилилися обстріли наших позицій бойовиками. У зв’язку з зазначеним, одна із груп не змогла взяти участі у змаганнях, виконуючи бойові завдання. Тому переможці на наше привітання влучно зауважили, що головне ще попереду – на лінії зіткнення. Після таких слів, залишається ще раз привітати їх з визнанням – кращими серед професіоналів, щиро сподіватися і свято вірити в Перемогу та побажати того ж всім, хто нині вже не перший день дає гідну відсіч агресору.