Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Розвідники на захисті Незалежності України

10 травня 2021 року
Конкурс дитячої творчості з такою назвою, присвячений 29-й річниці вітчизняної воєнної розвідки, розпочався у ГУР МО України
Розвідники на захисті Незалежності України

З метою військово-патріотичного виховання молоді, формування в дітей патріотичних цінностей, поваги до своєї держави та українського народу в ГУР МО України з 5 травня по 27 серпня ц. р. проводиться конкурс дитячої творчості, який присвячений 29-й річниці української воєнної розвідки.

До участі у заході за згодою батьків запрошуються діти військовослужбовців, державних службовців та працівників ЗС України, органів військового управління, закладів, установ, організацій та військових частин, а також діти із родин загиблих військовослужбовців таких категорій:

І категорія – діти віком від семи до десяти років включно;

ІІ категорія – діти віком від одинадцяти до чотирнадцяти років включно.

Види творчих робіт, які можуть представлятися для участі у конкурсі:

малюнки (формат А4 – А3 – А2 – А1);

аплікації (формат А4 – А3);

предмети декоративно-прикладного мистецтва (ліплення, вишивка, плетіння, мозаїка, художня обробка шкіри, каменю, різьблення та інкрустація по дереву, художня кераміка, художнє скло, художній метал, оригамі, квілінг тощо).

Роботи мають бути представлені на конкурс не пізніше 4 серпня ц. р.

До конкурсної роботи додаються:

коротка довідка, в якій вказуються: назва роботи, ім’я, прізвище, дата народження автора роботи, в якому підрозділі проходить службу (працює) батько (мати), їх контактні телефони;

супутні матеріали, що можуть бути використані для презентації роботи.

Кількість творчих робіт від кожного учасника – необмежена.

Роботи оцінюватимуть за такими критеріями:

відповідність тематиці конкурсу;

втілення творчої ідеї та задуму автора.

Нагородження переможців конкурсу відбудеться напередодні Дня воєнної розвідки України із дотриманням протиепідемічних заходів.