Повідомлення

Розвідники, які брали участь в АТО, передають свій бойовий досвід військовослужбовцям, призваним за мобілізацією

15 березня 2015 року
Зокрема, на Житомирщині інструкторами з вогневої підготовки мобілізованих воїнів-десантників є військовослужбовці одного з окремих полків спеціального призначення ЗС України

Розвідники, які брали участь в АТО, передають свій бойовий досвід військовослужбовцям, призваним за мобілізацієюРеалії сьогодення висувають жорсткі вимоги до бойової підготовки військ (сил). При цьому особливої уваги та застосування найбільш передових методик навчання потребують військовослужбовці, призвані за мобілізацією.

З урахуванням аналізу підготовки особового складу під час попередніх хвиль мобілізації, комплексної оцінки ситуації та наявних сил і засобів керівництво ЗС України вживає заходів для підвищення якості підготовки мобілізованих військовослужбовців до виконання функціональних завдань на всіх наявних військових полігонах.

Так, на полігонах Житомирщини триває підготовка воїнів для ПДВ ЗС України. Разом із братами-десантниками до підготовки мобілізованих військовослужбовців активно долучаються досвідчені спецпризначенці.

Розвідники, які брали участь в АТО, передають свій бойовий досвід військовослужбовцям, призваним за мобілізацієюВ ході занять практично випробовуються та впроваджуються нові форми та способи навчання, результати яких допоможуть відповідним фахівцям розбудувати вітчизняні Збройні Сили.

Нещодавно хід занять на полігонах Житомирщини разом з представниками керівництва вітчизняного війська перевірив начальник Генерального штабу – Головнокомандувач ЗС України генерал-полковник Віктор Муженко. При цьому під його керівництвом пройшли практичні заняття з організації бойової підготовки з підрозділами, які укомплектовані військовослужбовцями, призваними за мобілізацією. Основна мета заходу полягала у створенні єдиної методики організації та проведення занять.