Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Розвідники 3 окремого полку спеціального призначення проводять заняття з викладачами предмета “Захист Вітчизни”

3 вересня 2015 року
У Кіровограді тривають курси національно-патріотичного виховання вчителів
Розвідники 3 окремого полку спеціального призначення проводять заняття з викладачами предмета “Захист Вітчизни” Розвідники 3 окремого полку спеціального призначення проводять заняття з викладачами предмета “Захист Вітчизни”

Навчання відбувається в рамках проекту з національно-патріотичного виховання в Кіровоградській області “Захисник Кіровоградщини” на базі Центру медико-психологічної реабілітації “Компас”. Участь у заході беруть 60 вчителів із усіх районів області.

Предмет “Захист Вітчизни” має формувати в українських старшокласників життєво необхідні знання і навички щодо захисту Вітчизни і військово-патріотичного виховання. Тому вчителі теж мають володіти необхідними знаннями про завдання Збройних Сил України та інших військових формувань, цивільний захист, медико-санітарну підготовку.

Під час занять, що триватимуть до кінця цього тижня, учителі повинні опанувати комплексну програму національно-патріотичного виховання. З ними працюють психологи, тренери федерації панкратіону, спортивного орієнтування, історики. Навички військової та спеціальної тактичної підготовки з педагогами відпрацьовують розвідники 3 окремого полку спеціального призначення.