Повідомлення

Розвідників – учасників АТО нагородили орденами “Народний Герой України”

15 жовтня 2015 року
Нагороди воїни отримали з рук голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеіла Саакашвілі та відомого українського журналіста Юрія Бутусова

Церемонія відбулася напередодні Дня захисника України в Одеському національному академічному театрі опери і балету.

Лауреатами нагороди стали військові, волонтери, медики, журналісти та громадські активісти. За кожною з нагород стоїть надзвичайна історія героїзму, сили духу, витривалості та мужності: кіборги з Донецького аеропорту, герої боїв під Дебальцевим, Савур-Могилою, горою Карачун, волонтери, лікарі та журналісти. Деякі герої були нагороджені посмертно.

Серед нагороджених – розвідники ВМС ЗС України та одного з окремих полків спеціального призначення.

Орден “Народний Герой України” – українська недержавна нагорода, запроваджена у 2015 році. Нагорода вручається громадянам України, а також громадянам іноземних держав за видатні заслуги в обороні незалежності України та волонтерській допомозі збройним силам.

“Орден виготовляється зі срібла 925-ї проби. Метал не купується. Його надсилають звичайні люди з усіх куточків світу. У кожній нагороді є частинка кожної людини, вдячної всім тим, хто, не шкодуючи себе, бореться за нашу свободу. Саме це робить кожен орден безцінним”, – зазначають ініціатори нагороди.