Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Розвідникам продовжує надходити благодійна допомога

7 серпня 2014 року
Українська діаспора США передала до Головного управління розвідки МО України медичні препарати та дитячі малюнки

Розвідникам продовжує надходити благодійна допомогаВони надзвичайно любили Україну, але змушені були їхати в світи та жити на чужині. Тисячі наших співгромадян залишали свої оселі, брали в кишеню грудочку рідної землі та жменю пшениці й вирушали шукати кращої долі. Йшли, бо хотіли жити, народжувати та виховувати дітей. Зрештою, хотіли залишатися українцями.

За кордоном говорили рідною мовою, виховували патріотами дітей та створювали українські осередки. Отак і з’явилася українська діаспора. На сьогодні, за різними підрахунками, вона налічує до 20 мільйонів людей по усьому світу.

У радянській імперії про них ми чули як про зрадників. Такий стереотип формувала про закордонних українців комуністична пропаганда. Проте реалії були зовсім іншими.

Проголошення в серпні 1991 року державної незалежності стало для закордонних українців чи не найбільшим святом усього їхнього життя. Вони активно допомагали становленню молодої держави купуючи приміщення для українських представництв за кордоном. Допомагали морально, всіляко підтримуючи Україну в світі, та повертали їй історичну та культурну спадщину, яка вважалася втраченою. Допомагали, аби Україна якнайшвидше стала повноправним членом світової спільноти. Не маючи змоги бувати на рідній землі, або вже й народившись за кордоном, вони відчувають себе українцями та всіляко відстоюють інтереси України у світі.

Розвідникам продовжує надходити благодійна допомогаНа столичному Майдані під час Революції Гідності, діаспора активно допомагала нам звільнятися від поневолення мафіозного клану. А коли рідна земля опинилася під загрозою окупації кремлівськими загарбниками, закордонні українці, які як ніхто відчули "руку Москви" на своєму горлі, активно допомагають українському війську.

Нещодавно представники благодійних організацій "Ukraine Abroad" та "Злучений Український Американський Допомоговий Комітет" організували збір коштів та закупівлю гуманітарної допомоги для українських розвідників. Це ліки та медичні препарати, що вкрай необхідні під час ведення бойових дій, предмети першої необхідності, а також, і що особливо приємно, дитячі малюнки та побажання якомога швидшої перемоги над ворогами України.

Командування та співробітники Головного управління розвідки МО України сердечно дякують закордонним українцям за підтримку в цей нелегкий для всієї країни час та запевняють, що готові захищати рідну землю до останнього подиху. Особливу подяку розвідники висловлюють юним українцям, які своїми листами та малюнками підтримують їх бойовий дух та надихають на нові звитяги.