Повідомлення

Розвідника Андрія Гречанова нагороджено орденом міжнародної громадської організації “International Antiputin Coalition”

24 березня 2015 року
Мужній офіцер, більш відомий як “кіборг Рахман”, отримав нагороду за значний особистий внесок у боротьбу з фашизмом в Росії

Розвідника Андрія Гречанова нагороджено орденом міжнародної громадської організації “International Antiputin Coalition”Збройна агресія проти України, розв’язана режимом Путіна, згуртувала не тільки українців. Розуміючи загрозу, яку несуть всьому цивілізованому світу дії керівництва Російської Федерації, громадяни різних країн об’єднують свої зусилля у боротьбі з путінським фашизмом. Саме з такою метою влітку 2014 року було створено міжнародну організацію “International Antiputin Coalition”, до складу якої увійшли представники дев’яти некомерційних організацій та громадські активісти з України, Росії, Естонії, Латвії, Литви, Польщі, Ізраїлю, Німеччини, Нідерландів, Франції, Великої Британії, Канади та США.

Нещодавно координатор коаліції Герман Обухов в Києві у приміщенні Українського кризового медіа-центру вручив орден організації майору Андрію Гречанову, розвіднику однієї з окремих десантно-штурмових бригад Збройних Сил України.

Під час нагородження Г. Обухов зазначив: “Ми дуже раді, що маємо честь нагородити справжнього Героя України, який захищав свою країну, воював в Донецькому аеропорту та врятував життя не одного свого товариша, орденом “За заслуги в боротьбі з фашизмом у Росії”.

Отримавши нагороду, А. Гречанов, більше відомий громадськості як “кіборг Рахман”, подякував коаліції за таку честь та наголосив, що цей орден – це визнання мужності та героїзму всього особового складу, який брав участь в обороні Донецького аеропорту, який сьогодні захищає Україну від загарбників, та тих, хто перебуває в лікувальних закладах як в Україні, так і за кордоном.

Під час урочистої церемонії координатор коаліції також повідомив, що завершуються останні приготування з організації великої фотовиставки в Канаді та США під назвою “Злочини терористів ЛНР та ДНР проти людства”. Експонати – фотодокази злочинів терористів на території України. Організатори планують запросити на виставку парламентарів США та Канади та сподіваються, що надані докази сприятимуть прийняттю у США закону про визнання ЛНР та ДНР терористичними організаціями. А це, в свою чергу, може стати міцнішим підґрунтям для того, щоб надати Україні масштабнішу військову та фінансову допомогу. Згодом виставку планують привезти в Європу – у Францію, Німеччину, Великобританію та, на завершення, в Україну.