Повідомлення

“Розвідник від Бога”

19 червня 2019 року
Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав і за загиблим п’ять років тому командиром розвідувальної роти 24 ОМБр Степаном Степановичем Воробцем із позивним “Яструб”
“Розвідник від Бога”

19 червня 2014 року під час проведення бойової операції група, в якій був капітан Воробець, потрапила в засідку біля села Закітне. “Яструб” першим відкрив вогонь у відповідь і перш ніж дістав снайперську кулю, встиг знищити двох окупантів.

Він завжди матиме 27 років. Але попри юний вік, побратими його поважали і називали “розвідником від Бога”. Під час церемоніалу вшанування військовослужбовців Збройних Сил України, які загинули цього дня у різні роки та внаслідок російської збройної агресії на сході України, який відбувається у Міністерстві оборони України, нині бойові побратими та рідні Степана Воробця і ще п’ятнадцяти захисників України згадували мужніх воїнів та дякували їм за відвагу та самопожертву.

У пам’ятному заході також взяли участь керівники оборонного відомства, офіцери Генерального штабу Збройних Сил України та військовослужбовці Київського гарнізону. Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели.