Повідомлення

Розвідка Повітряних Сил ЗС України поповнилась новим літаком

2 лютого 2015 року
Днями до складу однієї з авіаційних бригад увійшов літак Ан-30Б
Розвідка Повітряних Сил ЗС України поповнилась новим літаком

Триває поповнення авіаційного парку військових частин Повітряних Сил ЗС України. Цього разу до складу однієї з окремих авіаційних бригад увійшов літак Ан-30Б, що пройшов капітальний ремонт на кількох українських державних підприємствах.

Під час ремонту літака на ньому було встановлено декілька сучасних комплектів необхідної для виконання завдань за призначенням апаратури.

Модернізованому літаку планується присвоїти ім’я Героя України – льотчика-розвідника 1 класу підполковника Костянтина Могилка, який загинув 6 червня 2014 року у збитому терористами аналогічному літаку. Тоді після підбиття Ан-30Б з новітнього російського ПЗРК “Верба” підполковник Могилко ціною свого життя відвів палаючий літак від Слов’янська, не допустивши втрат серед мирного населення міста.

Слід зазначити, що це вже не перший літак такого типу, що за останні півроку вийшов із заводських цехів в оновленому стані. Адже державними програмами розвитку та підтримки боєздатності Повітряних Сил передбачено поступове проведення капітального ремонту літаків різного призначення.