Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

росія не досягла своєї головної мети окупувати Україну – і готується до приєднання вже захоплених територій

12 липня 2022 року / інформаційна агенція “Укрінформ”

росія не досягла своєї головної мети окупувати Україну – і готується до приєднання вже захоплених територійПро це представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Вадим Скібіцький сказав в ефірі телемарафону єдиних новин.

“Стратегічна мета росії стосовно повної окупації нашої території не досягнута. По друге, ми чітко бачимо і маємо інформацію про те, що і в законодавчому органі рф, і в уряді, і в інших структурах зараз активно опрацьовуються всі питання, які пов’язані з можливою інтеграцією тимчасово окупованих територій до російської федерації – в політичному плані, економічному і територіальному. Як це буде відбуватися, ми подивимося ближче до осені. 11 вересня – це єдиний день голосування”, – сказав Вадим Скібіцький.

За його словами, вже ті заходи, які Росія проводить в Донецькій, Херсонській, Луганській областях, свідчать про планомірну підготовку до так званих референдумів.

Крім того, як додав представник ГУР МО України, зараз в росії готуються законодавчі ініціативи, які мають спростити процедуру отримання громадянства щодо інтеграції чи приєднання території до РФ тощо.

Стосовно загальної мобілізації в рф, Вадим Скібіцький відзначив, що вона може бути оголошена тоді, коли буде оголошена війна.

“путін не визнає те, що він не досяг своєї основної мети щодо окупації в короткі терміни, він продовжує так звану “спеціальну воєнну операцію” і не хоче визнати, що це повномасштабна війна. І не тільки на території Луганської та Донецької областей, як він говорив, а це повномасштабна війна проти української держави, проти українського народу”, – підсумував представник воєнної розвідки України.