Повідомлення

Російські військові навчання “Кавказ – 2020” завдали Україні економічної шкоди

2 жовтня 2020 року
Під час проведення РФ військових маневрів цивільні літаки та кораблі не могли заходити у деякі райони в акваторії Чорного моря
Російські військові навчання “Кавказ – 2020” завдали Україні економічної шкоди

Під приводом проведення військових навчань Росія обмежила економічну діяльність України в Чорному морі та Керченській протоці. Про це в ефірі телепередачі “PRO Військо” повідомив представник ГУР МО України Вадим Скібіцький. За його словами, мілітаризацією Криму і Чорноморського регіону РФ безпосередньо впливає на переміщення товарів та вільне судноплавство, що завдає реальної шкоди економіці України.

Крім того, за оцінками воєнної розвідки України, справжня мета та замисел військових навчань “Кавказ – 2020” відрізняються від офіційно заявленого.

“Воєнна розвідка провела аналіз тактичних епізодів, які проводилися на території Криму, в Південному військовому окрузі, на полігонах “Ашулук” та “Капустин Яр”. Під час цих навчань проводились різного роду операції, як от повітряно-десантні, морські десантні, наступальні, контрнаступальні. Це ті операції, які притаманні застосуванню угруповань військ, а не просто якихось окремих частин і з’єднань, в боротьбі з терористичною загрозою”, – заявив представник ГУР МО України.