Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Російські пропагандисти змушують окупантів зніматися в агітаційних роликах

13 травня 2022 року

Російські пропагандисти змушують окупантів зніматися в агітаційних роликахДля імітації успішного наступу “другої армії світу” та створення картинки гуманізму “воинов освободителей” російські пропагандисти змушують командирів окупаційних підрозділів відводити з передових позицій та виділяти в їхнє розпорядження особовий склад та військову техніку для участі в зйомках агітаційних роликів та фейкових “репортажів з передової”.

Окупантів заставляють копати окопи в тилових районах та імітувати обстановку передових позицій, стріляти з мінометів, танків та артилерії, імітувати штурмові дії та здійснювати розмінування території.

Для створення сюжетів пропагандисти вимагають у окупантів по кілька разів заміновувати та розміновувати вже очищену від боєприпасів територію.

Під час одного з таких “розмінувань” на Арабатській Стрілці кілька рашистів отримали осколкові поранення та контузії. Проте, за словами кремлівських гебельсів, це лише додало реалістичності картинці та забезпечило якісніший вплив сюжету на мізки росіян.