Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

Російські офіцери не бажають їхати на війну в Україну, а генерали терміново переводять родичів на «безпечнішу» службу в Сирії

12 липня 2022 року

Російські офіцери не бажають їхати на війну в Україну, а генерали терміново переводять родичів на «безпечнішу» службу в СиріїОкупанти намагаються утримати тимчасово захоплені території України, створивши нову військову частину рівня бригади на території Херсонської області. Укомплектування офіцерських посад планується здійснити за рахунок офіцерського складу збройних сил рф. Втім, це викликає відкрите невдоволення з боку «кандидатів», які відмовляються від можливого відрядження та не хочуть перевозити сім’ї близько до зони ведення бойових дій.

Відзначається, що вище військове керівництво збройних сил рф не бажає залучати своїх рідних та близьких, які проходять службу в лавах ЗС, до участі у бойових діях на території України. З огляду на ситуацію на фронті генерали вважають більш безпечним місцем проходження служби – Сирію.

Також у 38 зенітно-ракетній бригаді ЗС рф понад 26 військовослужбовців бригади було звільнено у зв’язку з відмовою брати участь у проведенні так званої «спеціальної операції». Всі вони отримали запис «предатель родины» у військових документах.