Україна захищає світ
00
00
00

Повідомлення

російське військо відчуло кадровий голод одразу після вторгнення до України

2 вересня 2022 року

російське військо відчуло кадровий голод одразу після вторгнення до УкраїниСтруктура збройних сил рф створена ще за радянськими принципами комплектування. За кількістю, частини забезпечення домінують над бойовими підрозділами. Про це представник ГУР МО України Вадим Скібіцький заявив в ефірі “Військового телебачення України”.

“У російській армії багато підрозділів здійснюють лише охорону й оборону об’єктів як на території рф, так і за її межами. Крім того, росія має потужний контингент в Сирії. росія має розгалужену мережу військових баз на території колишнього радянського союзу, це і Вірменія і Таджикистан, контингент в Нагірному Карабаху, контингент в Казахстані. Таким чином, якщо скласти це в єдине, то виходить 300-350 тисяч, які росія може застосувати у війні проти України”, – розповів представник воєнної розвідки України.

Кадровий голод у зс країни-терориста яскраво проявився після чисельних людських втрат, яких окупанти зазнали ще з перших днів війни. За словами Вадима Скібіцького, у березні-квітні російським керівництвом було прийнято рішення використовувати у бойових діях тільки військовослужбовців, які підписали зі збройними силами рф відповідні контракти. Коли в окупантів суттєво збільшилася кількість загиблих і поранених військовослужбовців, у рф стало менше охочих, які хочуть укласти контракт для проходження військової служби.