Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

Росія загнала себе в глухий кут: Буданов вважає, що мобілізація в РФ є “подарунком для України”

1 жовтня 2022 року/ “ТСН”

Росія загнала себе в глухий кут: Буданов вважає, що мобілізація в РФ є “подарунком для України”В українській розвідці вважають, що Росія, оголосивши в країні мобілізацію, цим лише “загнала себе у кут”.

Очільник Головного управління розвідки МО Кирило Буданов прокоментував мобілізацію в Росії. За його словами, цим рішенням путін зробив “подарунок для України”, бо це “пришвидшить процес, який уже неможливо спинити”.

Про це очільник ГУР генерал-майор Кирило Буданов розповів в інтерв'ю Наталії Мосейчук.

“Не потрібно боятися мобілізації. Насправді, це подарунок для нас. Це тільки пришвидшить процес, який уже неможливо спинити. Це агонія. Вони зараз зіткнуться з проблемою, яку ми вже пережили. Це, до речі, третій епізод в історії рф, коли відбувається мобілізація: 1914-ого, 1941-ого і втретє - 2022-ого. Росія зазнала себе в глухий кут. Із нього в принципі ще реально вийти. Це визнання того, що сталась помилка. Вони знають, як це показати. Механізми і модель опрацьовані. Нам дуже чітко відомо - вихід на адмінкордони 1991-го і почати спробувати вибудувати якийсь діалог з сусідами і світом. Але це автоматично означає трансфер влади”, - зазначив Буданов.

Нагадаємо, в цьому ж інтерв'ю Буданов висловив впевненість, що активні бойові дії в Україні незабаром закінчиться.