Україна захищає світ
00
00
00

ЗМІ про нас

Росія проводить приховану мобілізаційну кампанію, заявив глава розвідки України

25 червня 2022 року / “Reuters”

Росія проводить приховану мобілізаційну кампанію, заявив глава розвідки України– Росія використовує свої резервні сили для прихованої мобілізації для поповнення своїх лав на сході України, і немає сенсу просто чекати, коли її наступальний потенціал вичерпається, заявив глава Служби військової розвідки України. субота.

Керівник розвідки оборони Міністерства оборони Кирило Буданов в інтерв'ю Reuters у Києві сказав, що, на його думку, Україна може досягти перемоги проти Росії лише за допомогою військової сили.

"Стратегія дуже проста. Стабілізувати ситуацію. Отримати необхідну кількість техніки і підготувати необхідну кількість сил і засобів для початку контрнаступу, щоб повернути всю нашу територію", - сказав він.

"Нам не варто чекати дива, що вони втомляться, перестануть хотіти воювати і так далі. Ми відвоюємо свою територію в результаті нашого контрнаступу", - сказав він.

За його словами, в операціях Росії в Україні було залучено 330 тис. військовослужбовців, що становить третину всіх її збройних сил, причому ця цифра також включає небойовий персонал, наприклад, логістику.

"Основна частина цієї кількості - це бойовий елемент, і це більше 50% того, що має Росія на даний момент", - сказав він.

Він сказав, що спокійно ставиться до можливості того, що Росія врешті-решт відкрито оголосить про мобілізацію, оскільки це означатиме, що президенту Володимиру Путіну доведеться зіткнутися з незручними питаннями вдома.

«Вони дійсно цього бояться – це головна причина, чому мобілізація відбувається приховано, зокрема за допомогою (резервістів)», – сказав він.

«Військові частини, які брали участь 24 лютого, і ті самі військові частини зараз перебувають у більшості випадків у своїй другій, а в деяких випадках навіть третій групі особового складу», – сказав він. «Це не ті добре навчені люди, яких готували багато років».