Повідомлення

Росія продовжує випробовувати новітню зброю на окупованих територіях України

4 березня 2019 року
Проти українських воїнів російські окупанти використовують високоточні артилерійські боєприпаси
Росія продовжує випробовувати новітню зброю на окупованих територіях України

Про докази використання окупаційними військами російського артилерійського снаряда “Краснополь” представник ГУР МО України розповів у передачі “Донбас. Реалії”.

За словами Вадима Скібіцького експерти провели аналіз боєприпасу, який нещодавно влучив у житловий будинок на лінії зіткнення в районі проведення ООС. Зібрані фрагменти відповідають особливостям російського високоточного боєприпасу. Ідентичними є елементи системи наведення, бойової частини і стабілізаційної частини, яка дозволяє здійснювати коригування траєкторії польоту снаряда “Краснополь” на підльоті до цілі.

Також представник ГУР МО України оприлюднив інформацію про навчання кадрових військових ЗС Росії застосуванню новітніх російських боєприпасів у бойових умовах на окупованій території України.

За його словами воєнна розвідка України фіксувала прибуття на Донбас курсантів і викладачів військової артилерійської академії в Санкт-Петербурзі та інструкторів, які здійснюють підготовку військовослужбовців ЗС РФ на території Росії.